Ewangelia, proroctwo, nadzieja – życie konsekrowane w Kościele

parafia pw. św. Franciszka z Asyżu w Zabierzowie

Modlitwa za rodzinę
Panie  Boże, dziękuję Ci za moją rodzinę. Ześlij na nią hojne błogosławieństwo, aby była piękna i święta. Proszę Cię o Ducha Świętego, aby pomógł nam odkrywać godność rodziny i pielęgnować wzajemną miłość. Niech będzie On wsparciem w przezwyciężaniu codziennych trudności. Niech prowadzi nas do nawrócenia i uczy przebaczać sobie wzajemnie. Niech Maryja, Matka Pięknej Miłości i święty Józef, Opiekun Odkupiciela, otaczają nas swoją nieustającą opieką. Amen

 

Życie Zabierzowa

Email Drukuj PDF

Pierwszy numer tygodnika parafialnego „Życie Zabierzowa” ukazał się 2 maja 1999 roku. Na jego łamach ukazują się bieżące informacje z życia parafii, a także wiadomości dotyczące Kościoła katolickiego, społeczne, samorządowe, sportowe, kulturalne, historyczne. Z inicjatywy redakcji tygodnika „Życie Zabierzowa” w 2001 roku zorganizowany został pierwszy Konkurs Kolęd i Pastorałek. A od 2007 r. urządzany jest konkurs polskiej piosenki pod nazwą „Zabierzowiana”.