Parafia w Zabierzowie

narzędzia Swego miłosierdzia.”

Poznaj parafie!
Grupy parafialne

Poznaj wszystkie inicjatywy naszego kościoła

Róża różańcowa

W naszej parafii wiele osób należy do kół różańcowych codziennie modląc się, za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny do naszego Boga, wypraszając łaski dla siebie, naszej parafii a także świata.

Ruch czystych serc

W każdej chwili! Najpierw pójdź do spowiedzi św., a kiedy przyjmiesz Jezusa w Komunii św., oddaj Mu swoje serce, odmawiając następującą Modlitwę zawierzenia:

Służba liturgiczna

Widzimy ich czasem przy ołtarzu w białych albach, jak czytają Słowo Boże, czasem nawet co zdolniejsi śpiewają, czy wykonują różne funkcje liturgiczne, których mali ministranci jeszcze nie potrafią. A teraz będziemy widzieli i słyszeli ich jeszcze częściej, bo mamy siedmiu nowych…

Chór męski i damski

Powstał w 1976 roku pod przewodnictwem organisty Józefa Machnika. Większość członków chóru należała wcześniej do Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Męskiej. Chór uświetnia swoim śpiewem wszystkie uroczystości parafialne, a często także samorządowe.

Chcesz się z nami skontaktować?

Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń na jeden z wybranych numerów telefonu