Pomoc Ukrainie

Inicjatywy dotyczące uchodźców

By marzec 13, 2022 No Comments
  • myślimy o nauce podstaw j. polskiego zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. W tym samym czasie w jednej sali nauka dla dorosłych a w bibliotece „Pod Aniołem” dla dzieci. Te zajęcia jeśli będą chętni rozpoczniemy w sobotę 19.03. o godz. 12.00
  • proponujemy utworzenie „giełdy pracy” – zarówno jeśli chodzi o oferty: „Dam pracę” w zakładach i firmach prywatnych oraz dorywcze związane np.: z prowadzeniem gospodarstwa domowego czy pielęgnacją ogrodów, porządkowaniem obejścia domowego oraz opieki nad dziećmi czy osobami tej opieki potrzebującymi.
    Zgłoszenia tych ofert w kancelarii lub w magazynie darów. Przekazujcie informacje o tych projektach, by chętni nie tylko z naszej parafii mogli z nich korzystać.
  • Informacje w: gablotce w „Życiu Zabierzowa” i na stronie internetowej parafii.
Zbiórka
Następny Wpis

Leave a Reply