Ogłoszenia

Ogłoszenia parafialne XVI niedziela zwykła – (18.07.2021)

By Lipiec 18, 2021 No Comments

Ogłoszenia parafialne XVI niedziela zwykła –  (18.07.2021)

Dzisiaj jest liturgiczne wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, którego rzeźba znajduje się już w naszym kościele. Zapraszamy na koronkę do Bożego Miłosierdzia w niedzielę o godz. 16.30. Msze św. w niedzielę  odprawiamy w czasie wakacji o godz. 7.00, 9.00, 11.00 oraz 17.00. Bez zmian zostają Msze św. w tygodniu oraz godziny otwarcia kancelarii. W poniedziałek  zapraszamy do wspólnej modlitwy za przyczyną św. Józefa. O 18.00 Eucharystia, a po niej modlitwa za przyczyną Opiekuna Pana Jezusa.

Kalendarz liturgiczny:

We wtorek – wspomnienie bł. Czesława

W czwartek – święto św. Marii Magdaleny

W piątek – święto św. Brygidy

W sobotę – wspomnienie św. Kingi

W sobotę zapraszamy na 17.30 na nowennę przez beatyfikacją Prymasa Tysiąclecia. W przyszłą niedzielę wspominamy św. Jakuba oraz św. Krzysztofa. Pamiętajmy o modlitwie za ks. Proboszcza w dniu Jego imienin. Tego dnia poświęcimy pojazdy mechaniczne. Ofiary zebrane przy tej okazji zostaną przekazane Stowarzyszeniu MIVA Polska, które wspiera polskich misjonarzy. Na Mszy św. o godz. 11.00 zostanie udzielony sakrament chrztu św. Rodziców i chrzestnych zapraszamy na spotkanie w sobotę po wieczornej liturgii.

Modlitwa różańcowa:

W niedzielę – Róża św. Wojciecha

Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. Życzymy wszystkim dobrej niedzieli i opieki Bożej w nowym tygodniu.