Ogłoszenia duszpasterskie na 10 lutego 2019

By Luty 9, 2019 No Comments

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 10.02.2019

V – niedz. zwykła

– O 16.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia o 16.30 nieszpory Składka przeznaczona na pokrycie kosztów ogrzewania kościoła. Za wszelkie ofiary Bóg zapłać.

Z kalendarza liturgicznego

w poniedziałek – wspomnienie MB z Lourdes. W tym dniu Kościół obchodzi XXVII Światowy Dzień Chorego. Z racji duszpasterskich w naszej parafii ten dzień przeżywamy w II dzień Zielonych Świąt.

w czwartek – święto św. Cyryla i Metodego

Modlitwa różańcowa:

w środę – Róża MB Kalwaryjskiej

w piątek – Róża Wniebowzięcia NMP i M.B Bolesnej. O godz. 16.15 różaniec z wypominkami za zmarłych.

w sobotę – Róża MB Szkaplerznej

w niedzielę – Róża św. Józefa

– w przyszłą niedzielę o godz. 12.00 msza św. w intencji dzieci obchodzących w lutym pierwszą rocznicę urodzin – prosimy o zgłoszenie tych dzieci i obecność wraz z nimi na mszy św.

– dziękujemy za ofiary składane na rzecz parafii. Dziękujemy również za ofiary złożone 2.02. br. na rzecz Zakonów Kontemplacyjnych w wysokości 1891.00 zł. i 5 euro.

– Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

– w minionym tygodniu Pan powołał do wieczności śp: Janusza Cywickiego, Andrzeja Gajewskiego i Kazimierę Wojdała – Dobry Jezu a nasz Panie …

– Odpowiadając na pojawiające się pytania informujemy, że osoby kwestujące przy wejściu na posesję kościoła nie zgłaszają tego nikomu, ani nie są przez nas zapraszane, to jest ich wola. Ocena wiarygodności tych osób i wola wsparcia pozostawiona jest osobistej decyzji.