Ogłoszenia duszpasterskie na 22 lipca 2018

By Lipiec 21, 2018 No Comments

Ogłoszenia duszpasterskie 22.07. 2018

XVI – niedz. zwykła

Z racji patronalnego święta kierowców po każdej mszy św. poświęcenie pojazdów i modlitwa w intencji podróżujących. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są na rzecz fundacji MIVA – POLSKA fundującej pojazdy mechaniczne naszym misjonarzom. Za wsparcie dzieła ewangelizacji – „Bóg zapłać”.

O godz. 16.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, o 16.30 Nieszpory.

Msze święte w porządku wakacyjnym o: 7.00; 9.00; 11.00 i o 17.00.

Z kalendarza liturgicznego:

w poniedziałek – święto św. Brygidy

we wtorek – wspomnienie św. Kingi

w środę – święto św. Jakuba i wspomnienie św. Krzysztofa

w czwartek – wspomnienie św. Joachima i Anny

Modlitwy różańcowe :

w środę – Róża Zwiastowania

w czwartek – MB Częstochowskiej

w piątek – Róża MB Nieustającej Pomocy

Dziękujemy za ofiary składane na rzecz parafii i powstający ołtarz Matki Bożej rodzinom z ulicy: Dębowej za ofiarę w wysokości 500 zł. z ulicy Śląskiej za 300 zł. z ul. Ogrodowej za 150 zł. Róży MB Bolesnej i św. Józefa za 100 zł. i Róży MB Nieustającej Pomocy za 100 zł.

Podobnie jak w latach ubiegłych parafia w Bolechowicach organizuje dekanalny człon pieszej Pielgrzymki do Częstochowy. Szczegóły dotyczące zapisów na plakacie w gablotce.

Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

W minionym tygodniu Pan powołała do wieczności śp: Marię Kinsley i Beatę Grosicką – Dobry Jezu a nasz Panie …